Kosmetička-Praha.cz - dokonalá péče o pleť


Kosmetika byla od prvopočátku v úzkém stavu v medicíně a hygieně. Zrodila se však z přirozené touhy po kráse a je vždy touhou po kráse motivována. Je stará tak, jako kulturní dějiny lidstva a odedávna je její náplní snaha přiblížit se ideálu krásy, který je však v různých místech i dobách proměnlivý. Jejím posláním je adaptace člověka v životním prostředí tak, aby mohl uplatnit všechny své vzhledové přednosti a potlačit vzhledové vady.

Současná kosmetika vychází z těchto pravidel:

  • krásné je jen to, co je zdravé,
  • vzhled kůže závisí na celkovém zdraví organismu (proto se o kůži říká, že je „zrcadlem zdraví“),
  • kosmetika musí zdůrazňovat tělesnou i duševní harmonii a stejně jako v medicíně předcházet nemocem, platí v kosmetice předcházet stárnutí,
  • harmonie duševní i tělesná dodá chuť k práci i životu.

Taková kosmetika nám může obohatit život.

Toužíte-li po zdravé a profesionálně ošetřené pleti, neváhejte a navštivte mne v nově otevřeném salonu v příjemném prostředí. Nabízím různé druhy kosmetické péče a ošetření, přesně dle Vaší pleti kvalitní a značkovou kosmetikou Germaine de Capuccini, Keenwel, ad.


Každá žena se ráda cítí dobře a proto další službou, kterou Vám mohu nabídnout je možnost profesionálního líčení dekorativní kosmetikou Christian Dior, M.A.C., Germaine de Capuccini,Keenwel.